Kılıçlar Çelik Konstrüksiyon 1972 Yılından bu yana titiz çalışmaları ve müşterilerine verdiği güven ile sürekli  büyüyen  ve faaliyet alanında kendini kanıtlamış bir firmadır.

Başlıca faaliyet alanları; Yeraltı ve Yerüstü Yakıt Tankları, Depolama Tankları, Çelik Silolar ve Çelik Konstrüksiyon İmalatıdır. Firmamızda ayrıca her çeşit saç kesimi ve bükümü, saç satışı, NPU, NPI, köşebent ve boru satışları yapılmaktadır.
İmalatta kullandığımız hammadde ve çelikler sertifikalı olup, kaynak işçilerimizin de kaynakçı sertifikaları mevcuttur. Firmamız TSE ve imalat yeterlilik belgelerine sahiptir.

Bünyesinde bulunan dinamik personeli, yeterli makine ve teçhizatı ile yılların verdiği ticari ahlak çerçevesinde her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet vermek firmamızın başlıca prensibi olmuştur

 

 

Kılıçlar Çelik Konstrüksiyon Demir Sac İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi Ltd. Şti. ----- Adres: Bursa Yolu Üzeri No:22 Orhangazi/Bursa ----- Telefon: 0224 573 39 00 ----- Faks: 0224 573 82 63 ----- Web Adresi: www.kiliclarcelik.com.tr ----- E-Posta: info@kiliclarcelik.com.tr

Copright© Kılıçlar Çelik Konstrüksiyon Demir Sac İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi Ltd. Şti.


Literal Web Dizayn
Tasarım Farkı